Оренда приміщень

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Дмитро Довгий, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Дмитро Довгий

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Які державні та недержавні організації або приватні особи орендують чи безкоштовно отримують площу у приміщеннях Новокодацької, Самарської, Чечелівської районних у місті Дніпрі рад?
2. Список таких організацій та приватних осіб окремо по кожній районній у місті раді окремо.
3. Умови, на яких вони отримали приміщення, окремо по кожній районній у місті раді.
4. Площа та адреса приміщень, отриманих в оренду або інше право користування державними, недержавними організаціями, приватники особами - по кожній організації та приватній особі окремо у Новокодацькій, Самарській, Чечелівських районних у місті Дніпрі радах.
5. З ким укладені та за яку оплату договори на оренду/безкоштовне користування кімнат №119-120 у будівлі Шевченківської районної у місті Дніпрі ради? (приймальня народного депутата України Андрія Денисенка).

З повагою,

Дмитро Довгий

Дніпровська міська рада

2 Attachments

[ Email has no body, please see attachments ]

Чечелівський виконком м. Дніпро,

1 Attachment

З повагою,
Виконавчий комітет Чечелівської районної ради м. Дніпро
пр. Пушкіна, буд. 65

Ленинский райсовет,

1 Attachment

З повагою
Новокодацька районна
у місті Дніпрі рада