Оренда річки

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ірина, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
чи знаходиться річка Унава (координати 50.013687,29.727902) чи будь яка її ділянка в оренді/користуванні/тощо будь якого приватного субєкта господарювання?

З повагою,

Ірина

Держводагентство, Державне агентство водних ресурсів України

1 Attachment

Доброго дня!

Прошу надати інформацію, стосовно того, до яких саме відповідних органів має бути направлено запит щодо оренди? Особливо, враховуючи той факт, що відповідно до положення про Держводагенство, затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 р. № 393, саме Держводагенство є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра захисту довкілля та природних ресурсів і який реалізує державну політику у сфері розвитку водного господарства, управління, використання та відтворення поверхневих водних ресурсів. Крім того, як зазначається у Вашій відповіді, копії договорів оренди обовязково передаються територіальному підрозділу Держводагенства!

З повагою,

Ірина

Держводагентство, Державне агентство водних ресурсів України

1 Attachment