орендна плата, нормативно-грошова оцінка земель у с. Корчин

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Соломія Онуфрів, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Соломія Онуфрів

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Кількість власників земельних паїв у с. Корчин, Сколівського р-ну, Львівської області;
2. Кількість власників Державних актів на право власності розпайованих земельних ділянок та кількість власників сертифікатів на пай;
2. Кількість власників земельних паїв у с. Корчин, Сколівського р-ну, Львівської області, які уклади договір на оренду землі з ТзОВ «Агрокомплекс «Карпати» станом на вересень 2017 р;
3. Який відсоток (%) від нормативно-грошової оцінки земельної ділянки становить орендна плата 1 га за рік у с. Корчин, яку повинно виплатити ТзОВ «Агрокомплекс «Карпати» орендодавцям?
4. Чи проведена нормативно-грошова оцінка землі в межах та поза межами с. Корчин за останні 2 роки?
5. Яка середня базова вартість м.кв. землі в межах та поза межами с. Корчин?
6. Де знаходяться земельні ділянки власників земельних паїв, зокрема урочище «Дубищі»: в межах та поза межами с. Корчин?
7. Якщо нормативно-грошової оцінки землі поза межами с. Корчин не проведена, то на якій правовій основі визначається орендна плата, яку повинно виплатити ТзОВ «Агрокомплекс «Карпати» орендодавцям?

З повагою,

Соломія Онуфрів

skole_rda@ukr.net, Сколівська райдержадмістрація

Дякуємо! Отримано!

Сколівська, Сколівська райдержадмістрація

Інформуємо Вас про те, що відповідно до частини 3 статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації», Ваш запит скеровано для розгляду у Корчинську сільську раду та відділ у Сколівському районі ГУ Держгеокадастру у Львівській області.

Сколівська РДА