Особи похилого віку

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Лариса Василівна Кубчій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Лариса Василівна Кубчій

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Залучення громадян похилого віку до роботи в нічний час, а також до надурочної роботи та до роботи у вихідні дні допускається тільки за їх згодою і за умови, коли це не протипоказано їм за станом здоров'я.
На ДСП ЧАЕС працюють особи про яких мені відомо, що мають вади здоров'я та їм близько 70 років. Як так сталося, що вони мають підвищений тиск, інші хвороби серця, але працюють у нічний час?
Медичний огляд вказані працівники проходять у КНП Славутицька міська лікарня, Славутицької міської ради, Київської області, Вишгородського району.
З чим пов'язане таке стале здоров'я, у осіб які працюють у шкідливих умовах? Можливо якимось чином не було враховано, що працівники похилого віку працюють у нічний час? І мед.огляд був проведений як для денного персоналу за звичайним графіком.

З повагою,

Лариса Василівна Кубчій

Департамент охорони здоров'я Київська обласна адміністрація,

3 Attachments