Особи відповідальні за видачу паспорту

Світлана Єжунова

Доброго дня!

Керуючись Конституцією України, а саме:
Стаття 5. Україна є республікою.
Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.
Стаття 8. В Україні визнається і діє принцип верховенства права.

А також на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. ПІБ посадових осіб які діють від імені державних органів і несуть відповідальність за друк паспорту України у вигляді книжечки та паспорту - картки

2. ПІБ уповноважених посадових осіб в м. Рівне і Рівненському районі які відповідвльна за прийняття бланків - книжечок і карток УКРАЇНА - ПАСПОРТ на баланс установи ДМС УКРАЇНИ як державного органу

3. ПІБ посадових осіб, які діють від імені ДМС УКРАЇНИ як державного органу виконавчої влади в м. Рівне і Рівненському районі, які мають право вносити персональні дані в паспорт громадянина України

Нагадую, що згідно ст. 20 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.
Відповідь - копію документу, оформлену належним чином згідно ДСТУ , із зазначенням номера вхідного документу,з розшифровкою підпису відповідальної особи та завірену мокрою печаткою надайте по суті та згідно хронології питань.

У випадку, якщо з якихось причин не можливо надати відповідь – письмово вказати причину, або перенаправити (переадресувати) запит за належністю, відповідно до вимог Закону «Про доступ до публічної інформації», до розпорядника відповідної інформації.

У разі якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, розпорядник інформації може продовжити строк розгляду запиту до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження. Про продовження строку розпорядник інформації повідомляє запитувача в письмовій формі не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.

З повагою,
Пайовий власник державного та комунального майна, в т.ч. житлово-комунального господарства ©: Світлана Миколаївна Єжунова