Особливості виплати додаткової винагороди на період дії воєнного стану в ПС ЗСУ

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Згідно розділу XXXIV Порядку виплати грошового забезпечення військовослужбовцям Збройних Сил України та деяким іншим особам,
затвердженого наказом Міністерства оборони України від 07.06.2018 № 260, -

1) відповідно до пункту 2 - виплачується 100 000 гривень військовослужбовцям, які беруть безпосередню участь у бойових діях або здійсненні заходів, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією рф проти України, перебуваючи безпосередньо в районах їх здійснення, ... у період здійснення зазначених заходів, та виконують бойові (спеціальні) завдання (у розрахунку на місяць пропорційно часу участі у таких діях та заходах):
- у районах ведення воєнних (бойових) дій з виявлення повітряних цілей противника;
- з вогневого ураження противника у складі підрозділу (засобу) ракетних військ і артилерії, підрозділу (засобу) протиповітряної оборони;
- з вогневого ураження повітряних, морських цілей противника

2) відповідно до пункту 6 - про підтвердження безпосередньої участі відряджених до військових частин (установ, організацій) військовослужбовців у бойових діях або заходах командири військової частини (установи, організації), до яких для виконання завдань відряджений військовослужбовець, повідомляють органи військового управління, військові частини (установи, організації) за місцем штатної служби військовослужбовців, -

В ЗРВ ПС ЗСУ

1. Періодом проведення заходів з виявлення повітряних цілей противника у районах ведення воєнних (бойових) дій - вважати тільки день виявлення повітряних цілей противника чи період здійснення заходів (виконання бойових завдань) з метою виявлення повітряних цілей противника?

2. Періодом здійснення заходів з вогневого ураження противника та повітряних цілей противника - вважати саме день ураження повітряних цілей противника чи період здійснення заходів (виконання бойових завдань) військовослужбовцем в складі підрозділу ППО з метою вогневого ураження повітряних цілей противника?

3. Надати завірений зразок повідомлення про підтвердження безпосередньої участі відряджених до військових частин (установ, організацій) військовослужбовців.

З повагою,

Сергій

Міністерство оборони України

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]