Освіта

Іванна Іванова

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Чому для закладів освіти Білозерської селищної ради не закуповують ламінатори, інтерактивний проектор, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 13 лютого 2018 року № 137 ці пристрої є в переліку. І в тому році ламінатор надався закладам. Та згідно постанови КМУ від 04 квітня 2018 року № 237 пунк 4. Установити, що закупівля дидактичних матеріалів, музичних інструментів, сучасних меблів, комп’ютерного обладнання, мультимедійного контенту для закладів загальної середньої освіти та їх доставка здійснюється на засадах співфінансування: для закладів, розташованих у районах та в об’єднаних територіальних громадах, не більш як 90 відсотків - за рахунок субвенції та не менш як 10 відсотків - за рахунок коштів місцевих бюджетів;
Тому що наприклад у Білозерському районі видали шкільні меблі до яких увійшли парти, стільці, стіл вчителя, шкаф, мультимедійне обладнання, ноутбуки, принтер та ламінатор, дидактичний матеріал. Надайте пояснення, чому така різниця в закупленому?
Тим паче кошти на НУШ в цьому році виділили на багато раніше.

З повагою,

Іванна Іванова