Освітлення доріг міжобласного значення (повторно)

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати відповідь на попередній мій запит : "Багато населених пунктів де проходять автомобільні дороги міжобласного значення стали освітлені новими ліхтарями на нових опорах. Згідно норм Закону це обладнання(ліхтарі, опори) має бути сертифіковані. Натомість те що бачимо виглядає зробленим "кустарним способом" з порушенням, на мою думку, всіх норм. Прошу надати дані по автодорогам, а саме:
Назви виробників цього обладнання на головних трасах Волині, його ціну, та наявність відповідних сертифікатів походження та якості продукції відповідно до вимог норм про дороги та їх освітлення."
У разі ненадання або надання неповної інформації, я буду вимушений оскаржувати бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

З повагою,

Сергій

Волинська обласна рада

2 Attachments

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти