Освітлення платформ, та під'їзд до станції.

Bondarchuk Viacheslav

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:
Я звертався до Вас 05/03/2015 стосовно освітлення платформ по станції Калинівка-1 Вiнницька обл. Мені була надана відповідь 12/03/2015 цитую
"Повідомляємо, що фахівцями Жмеринського будівельно-монтажного експлуатаційного управління № 3 найближчим часом буде виконано заходи по приведенню платформи ст. Калинiвка-1 до норм освітлення."
Мені було дуже приємно що освітлення привели до норм, але не привели освітлення біля самого вокзалу зі сторони перонів (дуже темно).
Після певного часу (коли мені довелось бути на станції вночі, а це 14/08/2015 р.) я знов спостерігав картину, що одна платформа не освітлюється взагалі, а інша один ліхтар через 2, вокзал так само не освітлюється.
Тако-ж хотілося що-б за освітленням слідкували регулярно, та замінювали лампочки, а не лише після звернення.

Ще стосовно під'їзду до станції.
Перед самою станцією дорога зроблена з відсіву, який із часом "вибивається", та утворюються ями. Якщо не можливо зробити "нормальну" дорогу, то хоча-б періодично (1 рана на 6 міс.) вирівнювати її за допомогою грейдера.

Буду дуже вдячний (та пасажири станції) за виправлення ситуації.

З повагою,

Bondarchuk Viacheslav

Bondarchuk Viacheslav

Доброго дня!
Дякую Вам за оперативну відповідь.
Так роботи було проведено, але не повністю.
Опишу попунктно.
1. Дорогу перед вокзалом вирівняли. Дякую.
2. Освітлення на платформі в напрямку Калинівка - Жмеринка лампочки замінено. Дякую.
3. Освітлення на платформі в напрямку Калинівка - Козятин відновлено, але не горять лампи на 5-и меалевих опорах зовнішнього освітлення, які встановлені.
4. Освітлення на виході із вокзалу до платформ відсутнє, хоча ліхтар над виходом є. Дуже важко виходити із вокзалу в темряву. Тако-ж і відсутне освітлення зі сторони входу у вокзал.
Дякую за розуміння

З повагою,

Bondarchuk Viacheslav