Освітні програми

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Сергій Михайлов, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Сергій Михайлов

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Відповідно до Закону України "Про вищу освіту", а саме Розділ V, Стаття 16, п. 7 просимо надати посилання на затверджені в установленому порядку та оприлюднені у відкритому доступі усі діючі освітні програми (2020 року вступу, 2021 року вступу, 2022 року вступу та 2023 року вступу) що містяться в реєстрі https://registry.edbo.gov.ua/university/... та будуть розміщені в Реєстрі Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти https://public.naqa.gov.ua/ під час проходження процедури акредитації у визначений графіком час https://plan.naqa.gov.ua/.

З повагою,

Сергій Михайлов

Київський національний торговельно-економічний університет

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти