Освітня субвенція

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Кравченко Олександр Олександрович, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Кравченко Олександр Олександрович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Згідно офіційної інформації У Державному бюджеті на 2022 рік Міністерству освіти і науки України передбачено видатки обсягом 153,7 млрд грн.
На субвенції для розвитку освіти передбачено 112,9 млрд грн (103,7 млрд грн у 2021-му).
У 2022 році буде виділено такі субвенції:
освітня – 108 млрд грн;
на розвиток НУШ – 1,57 млрд грн;
на реалізацію програми «Спроможна школа для кращих результатів» – 1 млрд грн;

Так, на даний запит прошу в електронному вигляді надати наступну інформацію:
розмір субвенцій (із вказанням сум коштів) виділених у 2022 році в розрізі усіх ОТГ за освітньою субвенцією, на розвиток НУШ та на реалізацію програми «Спроможна школа для кращих результатів».
Інформацію шодо передбачених коштів в рамках зазначених субвенцій прошу надати виключно щодо закупівель комп'ютерного обладнання, в тому числі Steam-лабораторій, навчальних компютерних класів тощо (зазначати кошти на фонд оплати праці та інші видатки не потрібно).

З повагою,

Кравченко Олександр Олександрович

2800zv-Office_out, Державна казначейська служба України

2 Attachments

--------------------------------------------------------------------------

This email was scanned by Bitdefender