Отримане Чорноморською ЗОШ-7 майно/послуги (2020-)

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олександр Світличний, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Олександр Світличний

Доброго дня!

На підставі Закону України «Про доступ до публічної інформації», ст. 30 Закону України "Про освіту", прошу надати наступну інформацію (наступні документи), що становить суспільний інтерес, із наданням прямого посилання на публікацію зазначеної інформації на сайті школи або засновника, або наданням електронних копій документів, що підтверджують таку інформацію, якщо публікація не була забезпечена:

- отримання Чорноморською ЗОШ-7 майна та послуг не за рахунок бюджетних коштів, в т.ч. інформацію про дату отримання чи виявлення, джерело отримання (інформація про особу/осіб, що передали таке майно і послуги, або за наслідками інвентаризації), вид (майно або послуги, із зазначенням опису такого майна чи послуг, приміщення в якому перебуває та відповідальної особи, за якою закріплено таке майно після отримання), вартості майна/послуг, яким документом зафіксовано отримання закладом освіти майна/послуги тощо. Інформацію прошу надати з 01.01.2020року по теперішній час.

З повагою
Олександр Світличний

Тетяна Соцька,

3 Attachments

--
З повагою,
консультант ЦПРПП
Соцька Т.І.
80679478677