Отримання документу про мистецьку освіту

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1.Батькам мистецьких класів Тернопільського ліцею #21 - спеціалізованої мистецької школи імені Ігоря Герети в усній формі на педраді та звіті директора повідомили, що якщо не будемо здійснювати батьківську плату в розмірі 250грн за минулий навчальний рік і з наступного навчального року, то діти не будуть відвідувати навчальної програми 1 і 2, яка спеціально розроблена для мистецьких класів не будуть отримувати мистецькі години і відповідно документу про мистецьку освіту.

2. На численні звернення до управління освіти і науки батьки відповіді не отримали які мистецькі предмети в їх дітей є як позашкільна освіта, і чому за документ про мистецьку освіту маємо платити.

3. На питання куди кошти з тієї батьківської плати будуть витрачені, то на звіті директора школи зрозуміли, що зарплата бухгалтера, прибиральниці, відрядження вчителів, і різні витрати на утримання освітнього закладу.

4. В перший клас мистецьких класів приймають учнів з умовою обов'язкової плати 250грн в місяць з однієї дитини, хоча на сайті такої інформації не висвітлено

5. В школі навчається близько 700учнів з них близько 250 в мистецьких класах.
З тих 250 батьків діти яких вчаться в мистецьких класах тільки близько 100-120 мають платити по 250грн за дитину на утримання освітнього закладу та отримання документа про закінчення мистецької освіти.

6. Проводяться загальношкільні збори виховного формату для батьків які не здійснюють батьківську плату 250грн за дитину

7. Керуються нормативно-правовими документами мистецьких шкіл, які функціонували до зміни законодавства для погодження батьківської плати окремих батьків діти яких вчаться в мистецьких класах /прошу звернути увагу не додаткові освітні послуги, не позашкільна освіта у формі гуртків і факультативів, не платні послуги/

З повагою,

Надія

Міністерство освіти і науки, Міністерство освіти і науки України

1 Attachment

 

 

̳

 

:

[email address]

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Малюкіна В.О.,

1 Attachment

.

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

приймальна міського голови,

1 Attachment