Отримання публічної інформації

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Сергій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

Запитувач
Сергій Миколайович Коломоєць
[email address]
Від 11 серпня 2023 року

Розпоряднику інформації
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
вул. Грушевського, 12/2,
м. Київ, Київська область, 01008

Доброго дня.

З А П И Т
на отримання публічної інформації за Законом України
«Про доступ до публічної інформації».
Відповідно до Указу Президента України від 19.12.1996 № 1230/96 «Про Велику Державну Печатку України» Кабінету Міністрів України доручено внести на розгляд у місячний строк пропозиції щодо опису, зразка Великої Державної Печатки України та подати проект Положення про Велику Державну Печатку України.
Керуючись положеннями «Про доступ до публічної інформації».
Згідно з положеннями статті 21. Закону «Про доступ до публічної інформації», інформація на запит надається безкоштовно. При наданні особі інформації про себе та інформації, що становить суспільний інтерес, плата за копіювання та друк не стягується.
Враховуючи вищезазначене, керуючись положеннями Конституції України (документ: 254к/96-ВР), Закону України «Про інформацію»,Закону України «Про доступ до публічної інформації»
Згідно ст.20 вищезазначеного закону відповідь надати не пізніше п'яти днів
П Р О Ш У:
1. Надати завірені належним чином фотокопії з оригіналу титульної і останньої сторінок розробленого Кабінетом Міністрів України Положення «Про Велику Державну Печатку України»;
2. Відповідь надати у повному обсязі, у хронологічній послідовності відповідно до вищевикладених пунктів прохальної частини запиту, та надіслати в електронному вигляді на мою електронну адресу.
У випадку, якщо з якихось причин не можливо надати змістовну відповідь по суті запиту – вказати причину та перенаправити (переадресувати) запит за належністю, у відповідності до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації», розпоряднику зазначеної інформації.
Зміст відповіді на запит, буде опубліковане.

З повагою,
Сергій Коломоєць

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

1 Attachment

Відповідь у вкладеному файлі.

 

 

показати цитоване

Кабінет Міністрів України

2 Attachments