Оцінка екологічної шкоди та збитків, завданих внаслідок збройної агресії рф Нікопольській міській громаді

Бабінін Юрій Дмитрович

Доброго дня!

ЗАПИТ № 7/24
на отримання публічної інформації

Російська агресія проти України нанесла і продовжує наносити колосальні екологічні збитки як для екосистеми м. Нікополя так і для здоров’я і життя його населення. Постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 р. № 326 місцевим державним адміністраціям (на період воєнного стану - військовим адміністраціям), виконавчим комітетам сільських, селищних та міських рад надано право проводити аналітичну і стандартизовану оцінку шкоди та збитків, завданих внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Оцінку виконавчим комітетом НМР екологічної шкоди та збитків, завданих внаслідок збройної агресії російської федерації Нікопольській міській громаді. станом на 1.02.2024 р. , а також кількість та характер виявлених на території м. Нікополя фактів екологічних злочинів внаслідок збройної агресії російської федерації у співпраці виконавчих органів НМР у цьому напрямку з поліцією.

З повагою,

Бабінін Юрій Дмитрович

1 Attachment

З повагою,
відділ екології НМР