Ознаки неприбутковості

Роговський Андрій

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

12 жовтня 2021 року Президентом ГО "АФК "Є ПІДТРИМКА" Роговським Андрієм Еіріхтовичем, ідентифікаційний код юридичної особи 44654573, була подана форма № 1-РН через особистий кабінет
(https://www.kmu.gov.ua/service/zayava-pl...).
ГО "АФК "Є ПІДТРИМКА" була зареєстрована через Он-лайн Будинок юстиції та установчі документи оприлюднені на порталі електронних сервісів відповідно до ЗУ "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань".

В особистому кабінеті міститься така інформація "Лист від 12.10.2021 10 2021.16:11 №57079 дата 12.10.2021 04:10:45 Реєстраційний індекс 57079/АП"

Станом на сьогодні відомості про включення до Реєстру неприбуткових організацій ГО "АФК "Є ПІДТРИМКА" на сайті https://cabinet.tax.gov.ua/registers/non... відсутні.
Також в особистому кабінеті відсутня інформація щодо опрацювання поданої 12 жовтня форми.
У відповідності до п. 8 Порядка ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 р. № 440 “У разі відсутності підстав для відмови у включенні (повторному включенні) до Реєстру, присвоєнні (зміні) ознаки неприбутковості контролюючий орган зобов’язаний протягом трьох робочих днів з дня отримання контролюючим органом реєстраційної заяви та документів, що додаються до неї, або з дня отримання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, внести до Реєстру відповідний запис про включення (повторне включення) такої неприбуткової організації до Реєстру, присвоєння (зміну) ознаки неприбутковості.”

Просимо надати інформацію щодо розгляду форми № 1-РН ГО "АФК "Є ПІДТРИМКА" поданої 12 жовтня 2021р. Та пояснення чому заява не опрацьована у встановлені законодавством строки.

Президент ГО "АФК "Є ПІДТРИМКА"
Роговський Андрій Еіріхтович.

zv_zpi_dps, Державна податкова служба України

1 Attachment

od.public@tax.gov.ua, Державна податкова служба України

1 Attachment

Просимо повідомити про отримання інформації. Дякуємо!