Пам'ятники в Дніпрі

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Єгор Мороз, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Мінкульт ще в квітні 2019 року своїм наказом №298 визначив 20 пам`яток історії Нікополя, що не підлягають занесенню до Державного реєстру нерухомих пам`яток України.
Серед двадцятки позбавлених статусу об`єктів є пов`язані з:
- місцями виступів революціонерів Коллонтай, Дибенка,
- місцями вбивства штабіста Антипова, червоноармійця Круга, чекіста Антонова, освітянина Євдокимова, чиновника Калашнікова, голови Павлоградського виконкому Загребельного, голови райкому Куксіна, голови виконкому Остроухова,
- місцем мітингу трудящих,
- місцем роззброєння білокозаків.
Зняли статус також з багатьох пам`ятників і пам`ятних знаків, зокрема - пам`яті учнів шкіл (№12, 1, 17, 16), які загинули у Великій Вітчизняній війні.

Без статусу опинився пам`ятний знак на місці розташування розвідзагону Українського штабу партизанського руху Південно-Західного фронту; пам`ятники воїнам-авіаторам (літак), воїнам 206 стрілецької дивізії, нікопольчанам-учасникам повстання на панцирнику "Потьомкін", воїнам-медикам 2-ї міської лікарні.

У зв'язку з цим, прошу надати аналогічну інформацію, щодо пам'ятників історії Дніпра, що були вилучені або не підлягають занесенню до Державного реєстру нерухомих пам`яток України, в результаті декомунізації в Дніпрі.

З повагою,

Єгор Мороз

Юлія Валеріївна Романькова,

1 Attachment

Управління з питань охорони культурної спадщини Дніпровської міської ради
надає відповідь на Ваш запит. 
--
З повагою, Юлія Валеріївна Романькова 

Юлія Валеріївна Романькова,

1 Attachment

Управління з питань охорони культурної спадщини Дніпровської міської ради
надає відповідь на Ваш запит.   
вт, 19 нояб. 2019 г. в 15:37, Юлія Валеріївна Романькова
<[1][email address]>:

Управління з питань охорони культурної спадщини Дніпровської міської
ради надає відповідь на Ваш запит. 
--
З повагою, Юлія Валеріївна Романькова 

--
З повагою, Юлія Валеріївна Романькова 

References

Visible links
1. mailto:[email address]