Партійність депутатів

Михайло Балик

Голові Рівненської обласної ради
Данильчуку Олександру
Юрійовичу
33013, м. Рівне, майдан Просвіти, 1
[email address]

Балика Михайла Сергійовича
РОО ВГО
«Громадянська мережа «ОПОРА»
33028, м. Рівне, вул. Словацького, буд. 3А, оф. 7
тел. +380 93 833 83 45
е-mail: [email address]

ЗАПИТ НА ОТРИМАННЯ ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ
Громадянська мережа ОПОРА – неурядова та позапартійна всеукраїнська організація громадського контролю та адвокації у сфері виборів та парламентаризму. Мережа здійснює моніторинг ефективності роботи партійних структур в Україні. Для реалізації цього завдання необхідна деталізована інформація, яка знаходиться в розпорядника.
Відповідно до ст. 34 Конституції України, ст. 5 Закону України «Про інформацію», ст.ст. 1-5, 12-14, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» прошу надати наступну інформацію:
1. Перелік та персональний склад депутатських фракцій та груп утворених в Рівненській обласній раді сьомого скликання та перелік депутатів, які не входили до складу жодної фракції або групи на момент обрання ради.
2. Перелік та персональний склад депутатських фракцій та груп утворених в Рівненській обласній раді сьомого скликання та перелік депутатів, які не входять до складу жодної фракції або групи станом на 1 квітня 2020 року.
3. Поіменний перелік депутатів, що за період сьомого скликання Рівненської обласної ради займали посаду Голови обласної ради, яку фракцію/групу представляли на момент обрання та термін перебування на займаній посаді.
4. Поіменний перелік депутатів, що за період сьомого скликання Рівненської обласної ради займали посаду Першого заступника голови обласної ради, яку фракцію/групу представляли на момент обрання та термін перебування на займаній посаді.
5. Поіменний перелік депутатів, що за період сьомого скликання Рівненської обласної ради займали посаду Заступника голови обласної ради, яку фракцію/групу представляли на момент обрання та термін перебування на займаній посаді.
6. Результати поіменного голосування за період сьомого скликання Рівненської міської ради, стосовно розгляду на своєму засіданні питання, щодо висловлення недовіри Голові Рівненської обласної державної адміністрації.
7. Список депутатів, що змінили фракцію, групу або стали позафракційними, з обов’язковим врахуванням наступних даних : прізвище ім'я та по батькові депутата; з якої фракції або групи вийшов; дата коли ці зміни відбулися; причина виходу з фракції або групи; до якої фракції або групи він увійшов; від якої дати він є членом нової фракції або групи.

Рівненська обласна рада є розпорядником запитуваної інформації, а сама інформація знаходиться у володінні розпорядника.

Хочемо наголосити, що запитувана нами інформація становить суспільний інтерес, а місцеве самоврядування в Україні здійснюється на принципах гласності, підзвітності та відповідальності.
Згідно з ч. 1 ст. 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.
Згідно з ч. 2 ст. 7 Закону України «Про інформацію», ніхто не може обмежувати право особи у виборі форм та джерел одержання інформації. Частина 3 статті 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації» передбачає, що запит може бути подано в тому числі електронною поштою на вибір запитувача. Запитувану інформацію прошу надати на електронну адресу: [email address]

Михайло Балик
Координатор моніторингу в Рівненській області