паспорт громадянина України

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Yuriy, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Про надання інформації

З метою приведення у відповідність до вимог чинного законодавства особистих документів що засвідчують мою особу ,керуючись статтями: 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, і посилаючись на наступні документи:

Конституція  України
Стаття 3, 8, 10, 11, 19, 22, 23, 24, 25, 34, 40, 55, 56, 57, 60,64, 92, 113, 116

Закон України
Про засади державної мовної політики
стаття 3, 4, 6, 8, 13, 28

Закон України
Про забезпечення функціонування української мови як державної
стаття 1, 3, 40, 54

Прошу надати вичерпну відповідь:
чи вправі Я, громадянон Юрій Іванович вимагати від ДМС при оформленні, переоформленні паспорта книжки  зразка 1994 року відомості про особу на першій сторінці вносити відповідно українському правопису параграф 49, 141.(а саме написання ім'я та прізвища лише першої літери з великої, а решту з малої)
На другій сторінці паспорта не зазначати інформацію про особу що не належить ні до однієї групи мовної меншини.( написання особистої інформації російською мовою).
Я, громадянин Юрій Іванович живонароджений рік 1971, місяць липень, день 31, національність українець.
У випадку, якщо з якихось причин не можливо надати змістовну відповідь по суті запиту – вказати причину та перенаправити (переадресувати) запит за належністю, у відповідності до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації», розпоряднику зазначеної інформації.

З повагою,

Юрій Іваномич Мачинський

Доброго дня!

Враховуючи вищевикладене прошу Вас відповідь на електронну петицію не пізніше наступного робочого дня після закінчення її розгляду оприлюднити на офіційному веб-сайті органу Державної Міграційноїй служби, а також надісилати у письмовому вигляді автору (ініціатору) електронної петиції оригінал відповіді, завірену належним чином за адресою; пр. Соборності, буд. 40, кв. 27, м. Луцьк, Волинська обл. інд. 43007. моя e-mail [email address]

З повагою,

Юій Іванович Мачинський

Смірнова І.С., Державна міграційна служба України

1 Attachment

, Foi+request-98576-cf7b5978.

' , (
)

--
,
mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Доброго дня!

Я, Людина, в статусі Громадянина (УРСР/СССР) Юрій Іванович Мачинський
звертаюсь до особи Смірнової І. С. як представника Державної міграційної служби України,
ви надіслали на мій запит від 06/09.01.2022р. відповідь яка є не коректною та нікчемною.
Звертаю вашу увогу на те що Я, Людина, в статусі Громадянин (УРСР/СССР) Юрій Іванович Мачинський всеж таки мимагою від вашого органу надати відповідь та надіслати в єлектронному та письмовому вигляді оригінал докумунту завірену належним чином за адресою; пр. Соборності, буд. 40, кв. 27, м. Луцьк, Волинська обл. інд. 43007.
Мій e-mai: [email address]

З повагою

Громадянин (УРСР/СССР)

Юрій Іванович Мачинський