Підстава засекречування переліку ОВУ, де виплачується 50 тис.

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Сергій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

У вих. №304/2/2512 від 28.09.2023 Головного оперативного управління ГШ ЗС України зазначено, що до службової інформації з обмеженим доступом віднесено затверджений Головнокомандувачем Збройних Сил України або начальником Генерального штабу Збройних Сил України перелік органів військового управління (управлінь (штабів) угруповань військ (сил)), військовослужбовці яких у період з травня по вересень 2023 року мали (мають) право на отримання додаткової винагороди на період дії воєнного стану у розмірі 50 тис. грн відповідно до п. 2 Розділу XXXIV Порядку виплати грошового забезпечення військовослужбовцям Збройних Сил України та деяким іншим особам, затвердженого наказом Міністерства оборони України 07 червня 2018 року № 260.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

відомості про військове звання, прізвище, ім’я, по батькові посадової особи, якою віднесено до службової інформації з обмеженим доступом зазначений вище перелік органів військового управління (управлінь (штабів) угруповань військ (сил));

відомості про включення до зазначеного вище переліку таких органів військового управління, як ОСУВ «Північ» та ОТУ «Суми».

З повагою,

Сергій

Міністерство оборони України

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]