Підстави для приписок КП "Паркове господарство"

Бабінін Юрій Дмитрович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи): розпорядження чи дозвільні документи ОМС, якими КП "Паркове господарство" надано право виставляти рахунки за послуги з вивезення відходів для громадян, які на даний час не проживають у Нікополі і не отримували зазначені послуги.
Органи місцевого самоврядування можуть утворювати, реорганізовувати та ліквідовувати комунальні підприємства (заклади, установи). Відносини цих органів з комунальними підприємствами будуються на засадах їхньої підпорядкованості, підзвітності та підконтрольності органам місцевого самоврядування. Відповідно статті 7 Закону України № 2189 «Про житлово-комунальні послуги», споживач має право на не оплату вартості комунальних послуг (крім постачання теплової енергії) у разі їх невикористання (за відсутності приладів обліку) за період тимчасової відсутності в житловому приміщенні (іншому об'єкті нерухомого майна) споживача та інших осіб понад 30 календарних днів, за умови документального підтвердження відповідно до умов договорів про надання комунальних послуг.
4 квітня 2024 р. я звернувся до КП "Паркове господарство" з проханням надіслати на мою електронну адресу інформацію, щодо умов документального підтвердження не проживання мешканців у належній мені в Нікополі квартирі за адресою вул. Херсонська 367/5 -57, а також надати відповідний договір про надання комунальних послуг. Замість надання інформації , через десять днів я отримав рахунок для оплати послуг з вивезення відходів за 4 людини, які не проживають у зазначеній квартирі і жодних послуг від КП "паркове" господарство не отримували.
З повагою,

Бабінін Юрій Дмитрович

Тяглов В.Ю.,

1 Attachment

--
З повагою,
Відділ інфраструктури, енергозбереження та благоустрою у складі УБІКГ

КП "Міське паркове господарство" НМР,

1 Attachment