Підстави відчуження державного майна

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Лариса Василівна Кубчій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Лариса Василівна Кубчій

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

На яких законних підставах були передані транспортні засоби які належали державному спеціалізованому підприємству Чорнобильська атомна електростанція, та інше майно. Ноутбки, генератори, тощо. У користування
Начальника Другого Вишгородський районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковника Юрія Буяло. Який користується автомобілем ДСП ЧАЕС, марки Ford KUGA у власних цілях, з метою пересування до себе на дачу, для потре6 родини, поїздки вихідного дня у розважальні заклади. Що жодним чином не стосується війни та статутних зобов'язань підприємства.
У разі порушення законності, прошу також здійснити відповідні заходи, щодо повернення майна підприємства у власність держави.

З повагою,

Лариса Василівна Кубчій

Олена Олександрівна ШЕВЧЕНКО, Фонд державного майна України

1 Attachment