Передача об’єктів до сфери управління

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Klara, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. На підставі яких нормативних, розпорядчих та виконавчих документів проведено передачу об‘єктів державної власності до сфери управління новоствореного Міністерства культури, молоді і спорту від Міністерства молоді і спорту? Надати копії ціх документів.
2. Які об‘єкти державної власності передано до сфери управління новоствореного Міністерства культури, молоді і спорту від Міністерства молоді і спорту України станом на 03.01.2020? Надати копії документів, на підставі яких проведено передачу об‘єктів до сфери управління новоствореного Міністерства культури, молоді і спорту станом на вищезазначену дату.

З повагою,

Klara

Міністерство культури, молоді та спорту України

1 Attachment