Передбачений кошторис для покращення матеріально - технічно бази та умов учнів НУШ в ЗГ №6 м. Запоріжжя

Доброго дня!
В.о. Директора Запорізької гімназії №6 Хімухі Тетяні Анатоліївні

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Інформацію щодо перших класів Нової української школи у Запорізькій гімназії №6, на дату подання запиту 23.09.2018р.

1. Копію документу, що підтверджує перелік товарів, посібників, меблів, дидактичних матеріалів, мультимедійної, комп'ютерної та іншої техніки, які є обов'язковими для закупівель за рахунок освітньої субвенції та коштів за рахунок місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” (згідно з постановою Кабміну від 04 квітня 2018 р. № 237) .

2. Документи, рахунки, які підтверждують конкретні сумми, за якими проводилась (або буде проводитись) закупівля кожної одиниці товару посібників, меблів, дидактичних матеріалів, мультимедійної, комп'ютерної та іншої техніки, яка доставлялась ( або буде доставлена) в перший клас Нової Української школи у навчальному закладі №30 міста КамянськогоЗапорізькій гімназії №6

3. Прошу надати документи, за якими критеріями мають розподілятися закупки, посібники, меблі, дидактичні матеріали, мультимедійна, компютерна та інша техніка між учнями першого класу Нової Української школи та класами у Запорізькій гімназії №6. Які дидактичні матеріали, меблі, посібники призначені для індивідуальної роботи, які для групової роботи учнів, які для спільних занять.

4. Чи є залишок коштів направлених з субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам та коштів за рахунок місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” для учнів першого класу Запорізької гімназії №6 (згідно з постановою Кабміну від 04 квітня 2018 р. № 237)

5. Які кошти у залишку(сума у гривні), будуть витрачені для покращення матеріально-технічної бази та умов учнів першого класу Нової української школи у Запорізькій гімназії №6?

6. Конкретна сума залишкових коштів, яка планується на витрати потреб, закупівель, придбання матеріалів та послуг для учнів першого класу Нової української школи у Запорізькій гімназії №6?

З повагою,
Віра Ш.

Сектор з питань доступу до публічної інформації виконкому міської ради, Запорізька міська рада

1 Attachment

Доброго дня!

 

З повагою, infosector

 

Сектор з питань доступу до публічної інформації виконкому міської ради, Запорізька міська рада

1 Attachment

Доброго дня!

З повагою, infosector