Перейменування ліцеї

Борис Борисович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Повний перелік ліцеїв Дніпровської міської ради, які забезпечують здобуття профільної середньої освіти.

2. Наказ з мокрою печаткою департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради від 05.06.2023 №90.

3. Рішення з мокрою печаткою про перейменування закладів загальної середньої освіти Дніпровської міської ради.

4. Надайте список комунальних закладів освіти Дніпровської міської ради, які мають Ліцензію видану Управлінням освіти і науки. Зазначу, що мене не цікавлять, так звані, ліцензії видані Дніпропетровською обласною державною адміністрацією прийняті розпорядженням голови облдержадміністрації.

Відповідь на цей запит на інформацію надати чітко по суті в хронологічному порядку поставлених питань в передбачений Законом 5-денний термін.

Відповідно до ст.21 ЗУ "Про доступ до публічної інформації" запитувана інформація становить суспільний інтерес, тому надається безкоштовно.

У випадку, якщо з якихось причин неможливо надати відповідь – письмово вказати причину, або перенаправити (переадресувати) запит про надання публічної інформації за належністю, відповідно до вимог Закону «Про доступ до публічної інформації» до розпорядника відповідної інформації.

Звертаю Вашу увагу, що у даному випадку відмова у наданні інформації є порушенням мого права, гарантованого чинним законодавством. За такі дії розпорядника передбачена адміністративна відповідальність, яка покладається на винну особу, тобто працівника розпорядника (ст. 212-3 КУпАП).

Попереджаю, що все, що розміщено на веб-сайтах не має юридичної сили (ст.94 Кодексу адміністративного судочинства від 06.07.2005 № 2747-IV), тому забороняю надавати посилання на веб-сайти, веб-сторінки тощо.

З повагою,

Борис Борисович

Борис Борисович

Доброго дня!

Повідомляю, що відповідь на мій запит вами не надано, я буду оскаржувати бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

З повагою,

Борис Борисович

Юрченко Валентина Вікторівна,

2 Attachments

Кошман Людмила Юріївна,

1 Attachment