Перейменування міста Кам'янське

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Тетяна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Від Жінки Людини з власним ім'ям Тетяна

До КАМ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
Майдан Петра Калнишевського, 2
місто Кам'янське, 51931
ЄДРПОУ 24604168

24.05.2023 року

Запит
про надання публічної інформації за Законом України «Про доступ до публічної інформації»

Стаття 34 Конституції України гарантує кожному право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір.

Закон України «Про доступ до публічної інформації» визначає порядок здійснення та забезпечення права кожного на доступ до інформації, що знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації та інформації, що становить суспільний інтерес.

Згідно з положеннями статті 21 Закону «Про доступ до публічної інформації», інформація на запит надається безкоштовно. При наданні особі інформації про себе та інформації, що становить суспільний інтерес, плата за копіювання та друк не стягується.

Керуючись положеннями статті 34. і 40. Конституції України та нормами Законів України «Про доступ до публічної інформації» та Закону України «Про інформацію», у визначений законом строк (п’ять днів), прошу:

1. Надати інформацію про попередню назву міста Кам'янське Дніпропетровської області, що було чинне до його перейменування, а також зазначити реквізити компетентного органу, відповідно до якого вказане вище місто було перейменоване і надіслати копію оригіналу документу, засвідчену належним чином відповідно до ДСТУ 2020.

Відповідь надати у повному обсязі, у хронологічній послідовності відповідно до вищевикладених пунктів прохальної частини запиту, та надіслати в електронному вигляді на е-mail.

У випадку, якщо з якихось причин не можливо надати відповідь – письмово вказати причину та перенаправити (переадресувати) запит за належністю, відповідно до вимог Закону «Про доступ до публічної інформації», до розпорядника відповідної інформації.

Забороняю застосовувати щодо мене у випадках звернення, усного чи письмового, та визначенні мого правового статусу у будь-яких документах, форми “фізична особа”, так як фізичні особи з паспортами Громадян України на території унітарної держави, Республіки Україна — (ст.5 Конституція України) не є громадянами (визначення членів Генеральної Асамблеї ООН 1977р.), і навіть більше не є людьми.

Жінка Людина з власним ім'ям Тетяна

Загальний відділ міської ради,

1 Attachment

Відповідь на Ваш запит надається у строк, обчислений з урахуванням
ст.253 Цивільного кодексу України та ст.67, 73 Кодексу законів про працю.

ЗАПИТ ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ,

2 Attachments