Перейменування вулиць

Від Жінки Людини з власним ім'ям Тетяна

До КАМ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
Майдан Петра Калнишевського, 2
місто Кам'янське, 51931
ЄДРПОУ 24604168

06 квітня 2023 р.

Запит 2
про надання публічної інформації за Законом України «Про доступ до публічної інформації»

Стаття 34 Конституції України гарантує кожному право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір.

Закон України «Про доступ до публічної інформації» визначає порядок здійснення та забезпечення права кожного на доступ до інформації, що знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації та інформації, що становить суспільний інтерес.

Згідно з положеннями статті 21 Закону «Про доступ до публічної інформації», інформація на запит надається безкоштовно. При наданні особі інформації про себе та інформації, що становить суспільний інтерес, плата за копіювання та друк не стягується.

Керуючись положеннями статті 34. і 40. Конституції України та нормами Законів України «Про доступ до публічної інформації» та Закону України «Про інформацію», у визначений законом строк (п’ять днів), прошу:

1. Надати належним чином завірену копію (відповідно ДСТУ 2020) оригіналу документа - рішення КАМ’ЯНСЬКОЇ МIСЬКОЇ РАДИ від 30.09.2022 №667-23/VIII "Про перейменування вулиць, провулків, проспектів, бульварів, площ, скверів тощо Кам’янської міської територіальної громади, назви яких пов’язані з державою-агресором та/або її союзниками, під час дії воєнного стану" з підписом Міського голови та секретаря міської ради і печаткою.

Відповідь надати у повному обсязі, у хронологічній послідовності відповідно до вищевикладених пунктів прохальної частини запиту, та надіслати в електронному вигляді на е-mail.

У випадку, якщо з якихось причин не можливо надати відповідь – письмово вказати причину та перенаправити (переадресувати) запит за належністю, відповідно до вимог Закону «Про доступ до публічної інформації», до розпорядника відповідної інформації.

Забороняю застосовувати щодо мене у випадках звернення, усного чи письмового, та визначенні мого правового статусу у будь-яких документах, форми “фізична особа”, так як фізичні особи з паспортами Громадян України на території унітарної держави, Республіки Україна — (ст.5 Конституція України) не є громадянами (визначення членів Генеральної Асамблеї ООН 1977р.), і навіть більше не є людьми.

Жінка Людина з власним ім'ям Тетяна

Управління містобудування та архітектури Кам`янської міської ради, Кам'янська (Дніпродзержинська) міська рада

2 Attachments