Перехід з пенсії по інвалідності відповідно до ст. 86 Закону України "Про прокуратуру" на пенсію за вислугу років

Черновол Игор

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Відповідно до ч. 9 ст. 86 Закону України "Про прокуратуру", прокурорам, визнаним особами з інвалідністю I або II групи, призначається пенсія по інвалідності в розмірах, передбачених частиною другою цієї статті, за наявності стажу роботи в органах прокуратури не менше 10 років.
Відповідно до ч. 1 ст. 86 Закону України "Про прокуратуру" прокурори мають право на пенсійне забезпечення за вислугу років незалежно від віку за наявності на день звернення вислуги років не менше: з 1 жовтня 2019 року по 30 вересня 2020 року - 24 роки 6 місяців, у тому числі стажу роботи на посадах прокурорів не менше 14 років 6 місяців.
Чи має право особа, яка є отримувачем пенсії по інвалідності (2 групи) відповідно до ч. 9 ст. 86 Закону України "Про прокуратуру" , при здобутті необхідного стажу роботи за вислугу років та на посадах прокурорів на переведення з пенсії по інвалідності на пенсію за вислугу років відповідно до ч. 1 ст. 86 Закону України "Про прокуратуру".

З повагою,

Черновол Игор

Пенсійний фонд України

1 Attachment

--
Увага!
За цією адресою електронної пошти прийняття звернень не передбачено.