Перелік дій, виконаних владою на фоні загрози війни.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- Перелік дій, виконаних владою на фоні загрози війни;

· Інформацію про розміщення бомбосховищ та рівень їхнього забезпечення (скільки людей вміщають, від яких загроз захищають, наявність води, продуктів, засобів індивідуального захисту, технічний стан, ким і коли проведені обстеження очні, їх висновки, матеріально-технічне забезпечення, санітарно-побутові умови (туалети, умивальники, душі, біде, ванни, сушарки для рук, фени, рушники тощо), наявність медикаментів та виробів медичного призначення тощо);

· Яким є порядок повідомлення в громаді про військову загрозу, авіаудар та інші небезпеки, пов’язані з агресією ворога?

· Яким є затверджений алгоритм дій громадян після отриманої інформації про наступ/загрозу?

- План дій у освітніх закладах, на випадок надзвичайної ситуації? Де шукати своїх дітей батькам, у разі винекнення надзвичайної ситуації?

· Яким чином влада планує забезпечувати евакуацію мешканців населеного пункту у випадку його захоплення ворогом? Які категорії громадян можуть розраховувати на підтримку влади під час евакуації?

· Хто є відповідальним з боку влади за взаємодію з населенням у випадку військової агресії з боку Російської Федерації?

· Інформацію про загони територіальної оборони? Яким чином можна долучитись до них?

З повагою,

Олександр.

Щербата Тетяна,

1 Attachment