Перелік добувачів корисних копалин в межах Нетішина

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Захар Унич, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Інформацію про перелік суб'єктів (підприємств), що здійснюють видобуток\використання корисних копалин, на які надані спецдозволи на користування надрами у Славутському районі та в межах м. Нетішин Хмельницької області, місце розташування об'єктів (місць видобутку), річні обсяги видобутку та об'єми добутих копалин за час дії дозволів, ким (коли) надано дозволи, гірничі відводи для розробки родовищ, термін дії;

2. Інформацію про призупинення (відкликання) дозволів (ліцензій) та вжиття інших дій Держгеонадрами до порушників законодавства України в межах території Славутського району та в межах м. Нетішин Хмельницької області, в тому числі про тих з ким Держгеонадра перебуває у судових спорах (також коротко про суть порушень, спорів).

З повагою,

Захар Унич