Перелік документів для надання відстрочки від мобілізації

Андрій Васюков

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Повідомити повний перелік документів, які необхідно підготувати та надати для отримання відстрочки від призову на військову службу під час мобілізації для жінки та чоловіка, чиї близькі родичі (чоловік, дружина, син, донька, батько, мати, дід, баба або рідний (повнорідний, неповнорідний) брат чи сестра) загинули або пропали безвісти під час здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, а також під час забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії проти України під час дії воєнного стану.
2. Повідомити яким саме нормативним актом врегульоване це питання та у який Державний орган треба подавати вищевказані документи?

З повагою,

Андрій Васюков

Андрій Васюков

Доброго дня!

Відповідь Вами надана не була. Прошу надати відповідь, як того вимагає законодавство

З повагою,

Андрій Васюков

Андрій Васюков

Доброго дня!

Я ісе ще чекаю відповідь

З повагою,

Андрій Васюков