Перерахунок пенсії за вислугу років (складові заробітної плати)

Черновол Игор

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Міністерством Соціальної політики України листом від 21.02.2020 року №2690/0/2-20/54 погоджено порядок дій при перерахунку пенсії працівникам органів прокуратури відповідно до рішення Конституційного суду від 13.12.2019 року №7-р(ІІ)/2019, запропонований листом Генеральної прокуратури від 18.02.2020 року №21-698вх20.
Листом також затверджено форми Довідок про складові заробітної плати, які враховуються для перерахунку пенсії.
У разі звільнення працівника прокуратури після 13.12.2019 року він набуває право на Індивідуальний перерахунок пенсії за вислугу років. Додатком №3 до Листа Генеральної прокуратури від 18.02.2020 року №21-698вх20 затверджено форми Довідок про складові заробітної плати: про розмір посадового окладу, надбавки за вислугу років та про розмір інших складових заробітної плати за 60 календарних місяців.
Відповідно до ст. 81 Закону України «Про прокуратуру» складовими заробітної плати прокурора є оклад, надбавки та премії.
Відповідно до ст. 86 Закону України «Про прокуратуру» пенсія призначається в розмірі 60 відсотків від суми місячної заробітної плати, до якої включаються всі види оплати праці, з якої було сплачено єдиний внесок на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування.
Враховуючи означене прошу повідомити, які види інших складових заробітної плати враховують органи Пенсійного фонду при обчисленні пенсії. Та чи будуть органи ПФУ розраховувати пенсію за вислугу рокі з урахуванням Даних про оплату за дні відрядження, разову премію, матеріальну допомогу, надбавку за класний чин (в період коли вона сплачувалась), збережену середньомісячну заробітну плату за період перебування у відпустці, виплати пов’язані з тимчасовою непрацездатністю), які відображені в Довідці про інші виплати за 60 календарних місяців.

З повагою,

Черновол Игор

Пенсійний фонд України

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]

Черновол Игор

Доброго дня!

Мій запит також стосувався і такого питання : чи підлягає врахуванню при обчисленні пенсії за вислугу років в Додаток номер 3 дані про розмір надбавки за класний чин (за період коли надбавка за класний чин сплачувалась)
Враховуючи означене, прошу надати повну відповідь на мій запит.

З повагою,

Черновол Игор

Пенсійний фонд України

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]