Перерахунок/призначення пенсії за вислугу років

Черновол Игор

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.Відповідно до ст. 86 Закону України "Про прокуратуру", до стажу роботи за вислугу років зараховується половина строку навчання у вищих юридичних навчальних закладах денної форми навчання або на юридичних факультетах вищих навчальних закладів денної форми навчання.
В період з 1990 по 1995 рік я навчався на денному відділенні Економіко-правового факультету Донецького національного університету . Чи зараховується до вислуги років половина строку навчання на денному відділенні Економіко-Правового факультету університету? Та чи можливо зарахувати період навчання за даними трудової книжки (додаток до диплому містить виправлення в прізвище, трудова книжка містить дані про навчання, але не зазначено форму навчання, є посилання на номер диплому)

2.Згідно до Рішення Конституційного Суду України від 13.12.2019 року, працюючим працівникам прокуратури проводяться перерахунки пенсії за кожні два роки роботи після призначення, перерахунку пенсії.
Прошу повідомити, чи передбачає означена норма можливість перерахунку пенсії виходячи з показників складових заробітної плати для перерахунку пенсії лише за 24 календарних місяця (оклад, надбавка за вислугу років на день набуття права, інші виплати за 24 календарних місяця)?

З повагою,

Черновол Игор

Пенсійний фонд України

1 Attachment

--
Увага!
За цією адресою електронної пошти прийняття звернень не передбачено.

Черновол Игор

Доброго дня!
Дякую за відповідь. Але прошу тільки уточнити, які саме документи підтверджують факт належності економіко –правового факультету до юридичного факультету вищого навчального закладу. Тобто які саме документи необхідно надати до управління Пенсійного фонду для підтвердження факту навчання на юридичному факультеті, враховуючи що сама назва факультету - Економіко-Правовий факультет не є підтвердженням означеного факту.

З повагою,

Черновол Игор