Переведення військових у інший лікувальний заклад

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ірина требунських, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Ірина требунських

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:

– Як визначається, в який медичний заклад направляють військового при хворобі чи пораненні: в найближчий, де є відповідний відділ, чи поближче до місця проживання, чи інший алгоритм діє?
– Якщо військовий перебуває на лікуванні у медичному закладі, чи може він перевестися в інший лікувальний заклад (наприклад, у своє місто проживання, в іншу область)? Якщо така можливість є, то що для цього має зробити військовослужбовець?
– чи може військовослужбовець лікуватися у «цивільному» медичному закладі, чи лише у військовому медзакладі? Чи може він/вона обрати медзаклад, де хоче отримати послугу? Якщо так – що для цього потрібно зробити?

Прошу надати відповідь в електронній формі на цю електронну адресу: [email address].

17 січня 2022 року

З повагою, Ірина Требунських

Командування Медичних сил Збройних Сил України, Міністерство оборони України

1 Attachment

Добрий день, пані Ірино!
Надсилаємо відповідь на Ваш запит на інформацію від 17.01.2023.

Алена Куринная,

1 Attachment