Переведення з основного місця роботи на роботу за сумісництвом

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Новозапроваджений механізм електронних трудовх книжок передбачає внесення відомостей до трудової книжки за бажанням працівника та на основі поданої ним заяви про визначення даного місця роботи як основного чи визначення роботи такої, що здійснюєтся за сумісництвом.
Відповідно п.12 ч.1 ст. 1 ЗУ "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування", основне місце роботи - місце роботи, де працівник працює на підставі укладеного трудового договору та визначене ним як основне згідно з поданою заявою (до відкликання) та відомостями, що обліковуються в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру на її підставі.

1. То чи можна вважати, що у разі відкликання працівником заяви про визначення основного місця роботи та подання заяви про роботу за сумісництвом його можна перевести на роботу за сумісництвом шляхом переведення, а не шляхом звільнення-прийняття?

З повагою,

Мирослава

Державна служба з питань праці

1 Attachment

2021-09-02 11:34, [Державна служба з питань праці request email] написав:

показати цитоване