Перевірка або Аудит витрат бюджетних коштів на проведення Євробачення 2017 року.

Людмила Половинська

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):1. Прошу надати засоби зв,язку з відповідальною посадовою особою "Рахункової палати України", яка проводить Аудит НСТУ у частині бюджетних витрат на проведення Євробачення 2017 в Україні.
2.Прошу надати можливість ознайомитись з матеріалами перевірки витрат на оплату гонорару статистам вокалістам та артистам балету, скільки репетицій було проведено, коли був проведений тендер на надання послуг з підприємцем Нєкрасовим, чому цей тендер був "закритим", а не "прозорим". Нагадую, що "статисти" були відібрані у лютому 2017 року на конкурсі оголошеному НСТУ.

З повагою,

Людмила Половинська

Булат О.В.,

2 Attachments

Людмила Половинська залишив коментар ()

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 25 січня 2017 р. № 29
Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення підготовки та проведення пісенного конкурсу “Євробачення-2017”

{Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ
№ 124 від 01.03.2017}

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення підготовки та проведення пісенного конкурсу “Євробачення-2017”, що додається.

Прем'єр-міністр України

В.ГРОЙСМАН

Інд. 73

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 25 січня 2017 р. № 29

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення підготовки та проведення пісенного конкурсу “Євробачення-2017”

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою “Забезпечення підготовки та проведення пісенного конкурсу “Євробачення-2017” (далі - бюджетна програма).

Джерелами формування бюджетної програми є кошти загального фонду державного бюджету та кошти субвенції з міського бюджету м. Києва державному бюджету на виконання заходів із забезпечення організації та проведення у м. Києві пісенного конкурсу “Євробачення-2017” (далі - бюджетні кошти).

{Пункт 1 в редакції Постанови КМ № 124 від 01.03.2017}

2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Держкомтелерадіо.

Одержувачем бюджетних коштів є ПАТ “НСТУ” як мовник-організатор.

3. Бюджетні кошти спрямовуються ПАТ “НСТУ” на забезпечення підготовки та проведення пісенного конкурсу “Євробачення-2017”, зокрема на підготовку, створення та обслуговування інфраструктури місця для проведення конкурсу, здійснення організаційно-технічних заходів щодо забезпечення трансляції та проведення конкурсу, оренду та забезпечення функціонування арени для проведення фінальної частини конкурсу, організаційно-технічне забезпечення шоу-програми конкурсу, придбання обладнання, здійснення організаційно-супровідних та інших заходів, пов’язаних із забезпеченням проведення та обслуговування конкурсу, в тому числі на оплату праці з нарахуваннями працівників Національної телекомпанії та ПАТ “НСТУ”, які залучені до підготовки та проведення конкурсу, з урахуванням періоду з 1 січня 2017 р. до дати державної реєстрації ПАТ “НСТУ”, відповідно до кошторису, який затверджується ПАТ “НСТУ” та погоджується Держкомтелерадіо.

3-1. Держкомтелерадіо для отримання коштів субвенції з міського бюджету м. Києва державному бюджету на виконання заходів із забезпечення організації та проведення у м. Києві пісенного конкурсу “Євробачення-2017” відкриває спеціальний рахунок за бюджетною програмою та перераховує отримані кошти на спеціальний рахунок ПАТ “НСТУ”, відкритий в Головному управлінні Казначейства у м. Києві.

Держкомтелерадіо відображає перераховані кошти як зменшення надходження, а ПАТ “НСТУ” відображає отримані кошти як надходження коштів.

{Порядок доповнено пунктом 3-1 згідно з Постановою КМ № 124 від 01.03.2017}

4. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законом порядку.

Остаточні розрахунки за товари, роботи і послуги здійснюються згідно з умовами договору про їх закупівлю на підставі актів приймання-передачі поставлених товарів, виконаних робіт та наданих послуг.

5. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, облік бюджетних зобов’язань, а також відкриття рахунків в органах Казначейства та операції, пов’язані з використанням бюджетних коштів, проводяться в установленому законодавством порядку.

6. Одержувач бюджетних коштів подає щокварталу до 20 числа наступного місяця до Держкомтелерадіо інформацію про їх використання для її узагальнення і подання Мінфіну до 30 числа зазначеного місяця.

7. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

Людмила Половинська

Доброго дня! На жаль у Звіті Рахункової палати відсутній аналіз оплати праці вокалістів та артистів балету, які працювали під час репетицій конкурсу Євробачення 2017 в Києві з початку березня 2017 року до початку травня 2017 року. Всі вокалісти та артисти балету були відібрані для цієї роботи на Всеукраїнському конкурсі, який проводили НТКУ та ЄМС у лютому 2017 року. Всі вокалісти виконували НАЖИВО вокальні номери, надані країнами учасниками конкурсу, підбирали костюми та грим за власні кошти. Репетиції відбувались кожного дня з ранку до вечора, для відточення найдосконалішого телевізійного показу учасників конкурсу від різних країн під час Прямих єфірів. Все спілкування під час репетицій відбувалось англійською мовою. Знання англійської на рівні вільного спілкування, високий професійний рівень вокального виконання - умова конкурсу НТКУ. Слід зазначити, що молодих виконавців просто ОБМАНУЛИ і не заплатили в повному обсязі за тривалу та самовіддану працю під час підготовки конкурсу Євробачення 2017. РАХУНКОВА ПАЛАТА навіть не внесла в свій ЗВІТ відомості про репетиції та про артистів, які були задіяні під час підготовки Євробачення 2017 в УКРАЇНІ!

З повагою,

Людмила Половинська