Перевірка дозвільної документації на тимчасову споруду

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви ЖБК "Автотранспортник-5", будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
ЖБК "Автотранспортник-5"

Доброго дня!

Згідно Наказу МІНІСТЕРСТВА РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО- КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ No 244 від 21.10.2011 про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, розділ 2, пункт 2.1 - підставою для розміщення тимчасової споруди є Паспорт прив'язки ТС, який оформлюється Департаментом містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), відповідно до вимог чинного законодавства та будівельних норм, за умови погодження з утримувачем території, на якій розміщується тимчасова споруда та відповідної районної в місті Києві державної адміністрації.
Факт сплати пайової участі підтверджує інформаційний талон - це документ, що видається спеціально-уповноваженим органом , виготовляється талон на бланку та містить: серію, номер, дату видачі, термін дії, повне найменування та місцезнаходження юридичної особи або П. І. Б. та місце проживання фізичної особи або фізичної особи - підприємця, тип об'єкта, функціональне призначення об'єкта, місце розташування об'єкта, площу об'єкта, спеціальний код тощо.
Інформаційний талон про сплату пайової участі має бути розміщений на вітрині фронтальної частини тимчасової споруди, кіоску із забезпеченням зчитування спеціального коду інформаційного талона про сплату пайової участі (внеску).
На тимчасовій споруді, яка знаходиться на прибудинковій території ЖБК «Автотранспортник-5» за адресом м. Київ, Деснянський р-н, вулиця Бальзака Оноре де, 10-В, відсутній інформаційний талон.
Відповідно до пункту 2.14 Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності No 244 від 21.10.2011 Паспорт прив'язки не надається за умови подання неповного пакета документів, визначених пунктом 2.6 цього Порядку та подання недостовірних відомостей, зазначених у пункті 2.6 цього Порядку.

Враховуючи викладене та на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Копію Договору оренди земельної ділянки, який зареєстровано в реєстрі 13.12.2021 за No 45611081 (кадастровий номер земельної ділянки – 8000000000:62:002:0004, на підставі якого Департаментом оформлено паспорти прив’язки ТС для розміщення ТС на вул. Оноре де Бальзака, 10в.

З повагою,
Правління ЖБК «Автотранспортник-5»

Департамент містобудування та архітектури, Департамент містобудування та архітектури КМДА

1 Attachment

!

Φ צצ .

 

ͦ Ȧ

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]