Перевірка законності виконання будівельних робіт

Доброго дня!
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Надати інформацію щодо подачі/реєстрації (внесення даних до єдиного реєстру документів) документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт за адресою м. Київ, вул. Волоська 43, кв. 4, а в разі наявності надати скан-копію.
2. Надати інформацію чи здійснювались заходи державного архітектурно-будівельного контролю в зв’язку з переплануванням квартири 4 по вулиці Волоська 43, кв. 4, а в разі якщо здійснювались надати скан-копії документів на об’єкт реконструкції.
3. Чи існує проект перепланування приміщення за адресою адресою вулиця Волоська 43, кв. 4?
4. Чи відповідає фактичне перепланування проекту?
5. Чи виконуються містобудівні умови та обмеження виконавцев та замовником перепланування?
6. Надати копію містобудівних умовам та обмежень, виданих для даного об'єкту.
7. Надати інформацію про виконавця робіт.
8. Надати копію проекта перепланування.

З повагою,
Антон Гавриленко

Добрий день!
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:

- надати існуючий та працюючий алгоритм дій процесу припинення проведення незаконних будівельних робіт з перепланування житлового приміщення за адресою вул. Волоська 43, кв. 4. Приміщення знаходиться на 1-му поверсі житлового будинку, тим самим створюючи загрозу завалу.

- надати перелік відповідальних осіб/суб'єктів із контактними даними, що є ключовими для взаємодії в процесі припинення проведення незаконних будівельних робіт.

- надати інфо, шляхом яких дій ініціюється перевірка житлового об'єкта на ознаки порушення і недотримання технік безпеки, норм та правил при проведенні робіт з переплануваннь, з метою призупинення цих робіт і притягнення винних до відповідальності.

Будь ласка, зверніть увагу на наступний факт:
Ситуація вкрай неконтрольована!
Існує реальна загроза життю мешканців будинку за адресою вул. Волоська 43, через руйнування всіх поверхів, що знаходяться вище приміщення на 1-му поверсі, в якому проводяться незаконні будівельні роботи з усіма ознаками недотримання технік безпеки, правил та норм при проведенні робіт з переплануваннь, як то:
- усунення несущих стін, внаслідок чого з'явились ознаки руйнування у вигляді тріщин;
- знеструмлення будинку, що в свою чергу призвело до виаедення із ладу побутової техніки в декількох квартирах будинку;
- відключення опалення та водопостачання будинку, через самовільне втручання в роботу цих системи, що в свою чергу також призвело до затоплення підвального приміщення;
- втручання в систему газопостачання, що вже призвело до розриву газових труб по всьому будинку і спричинило детонацію газу, через заземлення електричного приладу на газовій трубі

На даний момент, майже всі життєво необхідні системи будинку працюють в аварійному режимі. Суб'єкти, що є розпорядниками цих систем, фіксують значні порушення, але не мають змоги законними методами їм перешкоджати.

Велике прохання сприяти вирішенню цього питання і надати всю необхідну та додаткову інформацію, що може допомогти припинити небезпечні та незаконні будівельні роботи.

З повагою,
Антон Гавриленко

Департамент містобудування та архітектури,

1 Attachment

 

 

 

!

.

 

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Департамент Містобудування та архітектури,

1 Attachment