персонально до Попсуй А.В. про дати публікацій

Лавровська Наіля Нариманівна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Інформацію про дату публікації на офіційному вебсайті Ірпінської міської ради "Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту Оновлення генерального плану міста Ірпінь" і назву розділу вебсайту, в якому ця публікація розміщена.

2. Інформацію про дату публікації на офіційному вебсайті Ірпінської міської ради "ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ ДОКУМЕНТУ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ –ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ м.ІРПІНЬ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" і назву розділу вебсайту, в якому ця публікація розміщена.

3. Інформацію про назви, номер і дату виходу друкованих засобів масової інформації , в яких опубліковано Повідомлення про оприлюднення "ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ ДОКУМЕНТУ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ –ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ м.ІРПІНЬ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ".

Інформацію прошу надати шляхом розміщення на сайті "Доступ до правди", а також надати мені особисто в руки через сектор забезпечення доступу до публічної інформації відділу адміністраторів Управління надання адміністративних послуг та по роботі зі зверненнями громадян виконавчого комітету Ірпінської міської ради

З повагою,

Лавровська Наіля Нариманівна