Пільговий проїзд

Анатолії Бондаренко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Сьогодні 14.09.22 приблизно в 13:47 на зупинці вул. Комарова зробив поїздку за маршрутом 26 Комарова - завод Гравітон перевізник ФОП Гнатюк Ірина Василівна держ. номер CE0019AF при посадці в салоні було 5 людей я надав посвідчення яке надає право на пільговий проїзд у відповідь почув що пільгових місць немає в громкій формі. Прошу надати наступно інформацію:
1. Скільки коштів було переведено протягом 2022 перевізнику 26 маршруту за перевезення пільгових категорії осіб.
2. Звідки взялося обмеження на кількість пільгових місці бо згідно ЗУ Про транспорт ніяких обмежень немає. Чи міська рада чи перевізник так дескридитує особ які мають право на пільгове перевезення.
3. Недавно ціна проїзду стала 14 коли коли в останній раз було перевірено транспорті засоби даного перевізника (автобус все в пилюці брудна підлога) ціну підняли а перевізник навіть помити салон не може.
4. Чи взагалі перевіряється психічний стан водіїв чи нормально кричати на весь салон що пільгових місці нема і що його ці пільговики далі нецензурне слово.
5. Міська рана взагалі перевіряє перевізника як він виконує пільговові перевезення, чи перевізник тільки гроші за перевезення бере а возити з першої зупинку кричить що місць немає.

З повагою,

Анатолії Бондаренко

Департамент транспорту ЧМР,

1 Attachment