Питання до влади

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Доброго дня!
Ціную Ваш гумор про адресат відповіді “Ользі і небайдужим..”
Я частково згідна про Вашу відповідь на запит (хоча Ви ненадали обгрунтовану відмову). Надаю інформацію про себе згідно статті 19 про Оформлення запитів на інформацію
1. Запит на інформацію - це прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні.
2. Запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.
3. Запит на інформацію може бути індивідуальним або колективним. Запити можуть подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача.
4. Письмовий запит подається в довільній формі.
5. Запит на інформацію має містити:
1) ім'я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв'язку, якщо такий є;
2) загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;
3. підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.
Я розумію, що дана інформація по всіх питаннях є болючою для керівництва громади. Хочу також наголосити, що в Законі України “Про доступ до публічної інформації” є статті 23 та 24 про оскарження та відповідальність розпорядників інформації.
Деякі питання, підтверджені фото, та відеофіксацією, документально і в разі потреби будуть викладені в публічний доступ. Тому дуже хотілося б почути відповіді, а не формальні відписки, щоб зрозуміти позицію влади до даних питань, можливо хтось надав неправдиву інформацію.

Все-таки прошу на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, надати наступну інформацію :
1. НАДАЙТЕ СПИСОК ОРГАНІЗАЦІЙ, ФОП, ПІДПРИЄМСТВ, ТзОВ, ІНШИХ ФОРМ ВЛАСНОСТІ, ЗАРЕЄСТРОВАНИХ НА ТЕРИТОРІЇ БОРЕМЕЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ (ОТГ) ТА ПОДАТКИ, ЯКІ ВОНИ СПЛАЧУЮТЬ ПО КОЖНІЙ ОКРЕМО.
2. НАДАЙТЕ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ЗЕМЛІ ЗАПАСУ, НЕВИТРЕБУВАНІ ЗЕМЛІ (ПАЇ), ХТО ОБРОБЛЯЄ ТА НА ЯКІЙ ОСНОВІ, ЯКІ ПОДАТКИ СПЛАЧУЄ. СКІЛЬКИ ГЕКТАРІВ ЗЕМЕЛЬ ЗАПАСУ НЕ ОБРОБЛЯЮТЬСЯ,
3. НА ЯКИХ ПІДСТАВАХ І КОМУ ТИМЧАСОВО (АБО НА ПОСТІЙНІЙ ОСНОВІ) ВІДІЛЕНА ДІЛЯНКА ПРИ ЗЇЗДІ НА ДОРОГУ НА СЕЛО НОВИЙ ТІК (ПРАВА СТОРОНА).
4. ЧОМУ НЕВИТРЕБУВАНІ ЗЕМЛІ ПЕРЕДАЮТЬСЯ ВІД ФІРМИ ХОРОШЕНКА В.Л. ДО ФІРМИ ХОРОШЕНКА В.Л. БЕЗ АУКЦІОНІВ, ГРОШОВОЇ ОЦІНКИ, А ТІЛЬКИ РІШЕННЯМ ДЕПУТАТІВ.
5. КОМУ ПЕРЕДАНА СПОРУДА БУДИНКУ ДЛЯ ПРЕСТАРІЛИХ, ЩО У СЕЛІ БІЛЬЧЕ, ЗА ЯКИХ ОБСТАВИН, ВИРУЧЕНІ КОШТИ І ЩО ЗАРАЗ З ЦИМ БУДИНКОМ.
6. КУДИ ПОДІЛИСЯ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ СТОЛОВОЇ, МЕБЛІ ТА ІНШІ МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНІ ЦІННОСТІ ЗАКУПЛЕНІ ПЕРЕД ЗАКРИТТЯМ ШКОЛИ У СЕЛІ ЗОЛОЧІВКА.
7. ЧОМУ ПРИ ДОРОЗІ З ШИБИНА НА СМИКІВ ОБРОБЛЯЄТЬСЯ ЧАСТИНА СТАВКА, ХТО ТА НА ЯКІЙ ПІДСТАВІ ЦЕ ЗРОБИВ, ТА ЯКА ЗА ЦЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПЕРЕДБАЧАЄТЬСЯ.
8. СКІЛЬКИ ДЕРЕВИНИ БУЛО СПИЛЯНО ВЗДОВЖ ДОРІГ СІЛЬКОЇ РАДИ, ЯК ОБЛІКОВУВАЛАСЬ, ТА НА ЯКІ ПОТРЕБИ БУЛА ВИКОРИСТАНА.
9. ХТО, ЗА ЯКИХ ОБСТАВИН, ЗА ЧИЇМ РІШЕННЯМ БУЛИ ВИКОРЧУВАНІ ЗАЛИШКИ СПИЛЯНИХ ДЕРЕВ БІЛЯ ДОРІГ НА ТЕРИТОРІЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ, ТА ХТО І ЗА ЧИЇМ РІШЕННЯМ БУЛА ПЕРЕОРАНА . ТАКИМ ЧИНОМ ОБРОБЛЯЄТЬСЯ ДЕСЯТКИ ГЕКТАРІВ НЕОБЛІКОВАНОЇ ЗЕМЛІ БЕЗ ОПОДАТКУВАННЯ.
10. ЯКІ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ ГРОМАДИ Є В СІЛЬСЬКІЙ РАДІ ТА ЯКІ З НИХ БУЛИ РЕАЛІЗОВАНІ З 2017 РОКУ ДО 2023 РОКУ.
11. ЧОМУ НЕМАЄ ПРОГРАМИ (АБО ВІДСУТНЯ ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО НЕЇ) ОЧИСНИХ СПОРУД ГРОМАДИ.
12. ЯКІ МЕЖІ СМІТТЄЗВАЛИЩ В ГРОМАДІ, ДЕ РОЗТАШОВАНІ. БУДЬ ЛАСКА НАДАЙТЕ ВІЗУАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ НА КАРТІ.
13. ЧОМУ ОДНООСІБНО ВИРІШУЄТЬСЯ БЛАГОУСТРІЙ ЦЕНТРАЛЬНОЇ ПЛОЩІ БОРЕМЛЯ.. ЧОМУ НЕМАЄ КОМПЛЕКСНОЇ ПРОГРАМИ БЛАГОУСТРОЮ СІЛ ГРОМАДИ.
14. ЧОМУ НІ РАЗУ НЕ ПРОВОДИВСЯ ЗВІТ ГОЛОВИ ГРОМАДИ ПЕРЕД ВИБОРЦЯМИ.
15. ЧОМУ НЕ ПРОВОДЯТЬСЯ ПУБЛІЧНІ ОБГОВОРЕННЯ ЩОДО ПЕРЕЙМЕНУВАНЬ ВУЛИЦЬ, БЛАГОУСТРОЮ І ІНШЕ.
16. ЯКІ ТРАНСПОРТНІ ЗАСОБИ ЗНАХОДЯТЬСЯ НА БАЛАНСІ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ, ЯК ОБЛІКОВУЄТЬСЯ СПИСАННЯ ПАЛИВНО-МАСТИЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ, ТА НА ЯКІЙ ПІДСТАВІ І ПО ЯКИХ НОРМАТИВАХ. ХТО ПЕРЕВІРЯЄ ВОДІЇВ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ.
17. ЗГІДНО РІШЕННЯ № 718 ВІД 21 грудня 2022 року “Про затвердження структури і штатів Боремельської сільської ради і установ на 2023 рік” НАДАЙТЕ БУДЬ ЛАСКА ШТАТНИЙ РОЗПИС З ФАМІЛІЯМИ ЗГІДНО ЗАЙМАНИХ ПОСАД.
18. НАДАЙТЕ ПОСАДОВІ ОКЛАДИ ЗГІДНО ШТАТНОГО РОЗПИСУ.
19. ЯКИМ ЧИНОМ ТА ХТО (ОДНООСІБНО, КОМІСІЯ, ІНШЕ) ВИРІШУЄ ЕФЕКТИВНІСТЬ РОБОТИ ПРАЦІВНИКІВ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ВИНАГОРОДИ.
20. НАДАЙТЕ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НАДБАВКИ, ПРЕМІЇ ТА ІНШІ ДОПЛАТИ, ПРАЦІВНИКІВ. ЗА ЯКІ ЗАСЛУГИ ПРАЦІВНИКИ ОТРИМАЛИ ПРЕМІЇ ТА ДОБАВКИ.
21. ЧИ Є (БУВ) В ШТАТІ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ФИДРИК ВІКТОР. ЧОМУ НА ЙОГО КАРТУ ПРИХОДЯТЬ КОШТИ, ЯКІ ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ В ГОТІВКОВОМУ РОЗРАХУНКУ З ПРАЦІВНИКАМИ, ЯКІ НЕ Є В ШТАТІ.
22. ЧОМУ ДОСІ БІЛЯ ШКОЛИ ТА ДИТСАДОЧКА В СЕЛІ БОРЕМЕЛЬ НЕ ВСТАНОВЛЕНІ ДОРОЖНІ ЗНАКИ ТА НЕ ВСТАНОВЛЕНІ ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ (ПРИСТРОЇ, ШТУЧНІ ПІДНЕСЕННЯ ДОРОЖНЬОГО ПОЛОТНА) ПРИМУСОВОГО ЗНИЖЕННЯ (ОБМЕЖЕННЯ) ШВИДКОСТІ РУХУ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ.
23. ЧИ ДІЛЯНКА, ВИДІЛЕНА В ОРЕНДУ НА ОДИН РІК В КВІТНІ 2022 РОКУ (ПАСОВИСЬКО В СЕЛІ БОРЕМЕЛЬ) ПЕРЕДАНА В ОРЕНДУ НА ІНШИЙ СТРОК
24. ЧОМУ БЕЗКОШТОВНО ВИДІЛЯЮТЬСЯ ДІЛЯНКИ ЗЕМЛІ, БУДОВИ В БЕЗОПЛАТНЕ КОРИСТУВАННЯ ЦЕРКВІ ЄХБ .

НАДАЙТЕ ІНФОРМАЦІЮ, ПУБЛІЧНОЇ ОСОБИ*—ГОЛОВИ ГРОМАДИ, ЯКА ВКАЗАЛА ІНФОРМАЦІЮ ПРО НАГОРОДИ В ПУБЛІЧНОМУ ДОСТУПІ (ОФІЦІЙНИЙ САЙТ БОРЕМЕЛЬСЬКОЇ ТГ):

1. ВИ НАГОРОДЖЕНІ ОРДЕНОМ “ЗА МУЖНІСТЬ” ІІІ СТУПЕНЮ -НАЗВІТЬ РІК ТА НОМЕР УКАЗУ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ, ЗА ЯКІ ЗАСЛУГИ

2. ТАКОЖ ВИ ПРОХОДИЛИ СЛУЖБУ З 1985 РОКУ ПО 1987 РІК В ЗБРОЙНИХ СИЛАХ СРСР В РЕСПУБЛІЦІ АФГАНІСТАН . ВКАЖІТЬ ЧАСТИНУ, КОНКРЕТНО ЯКОГО МІСЯЦЯ І РОКУ ПО ЯКИЙ МІСЯЦЬ І РІК ПРОХОДИЛИ СЛУЖБУ ТА МІСЦЕ РОЗТАШУВАННЯ ЧАСТИНИ.

3. КОЛИ І ЯК ВИ ОТРИМАЛИ СТАТУС ІНВАЛІДА ВІЙНИ.

* У постанові Пленуму Верховного Суду України «Про судову практику у справах про захист гідності та честі фізичної особи, а також ділової репутації фізичної та юридичної особи» зауважено, що особи, які посідають державні посади і (або) мають право розпоряджатися державними коштами; відіграють певну роль у громадському житті (у галузі економіки, політики, спорті, соціальній сфері, культурі чи в будь-якій іншій галузі), тому вважаються публічними фігурами (особами). Відповідно до тієї ж постанови Пленуму Верховного Суду України «публічні особи неминуче відкриваються для прискіпливого висвітлення їх слів і вчинків, відтак повинні це усвідомлювати». «Вони підлягають ретельному громадському контролю і потенційно можуть зазнати гострої та сильної громадської критики у засобах масової інформації»
Я розумію, що дана інформація по всіх питаннях є болючою для керівництва громади. Хочу також наголосити, що в Законі України “Про доступ до публічної інформації” є статті 23 та 24 про оскарження та відповідальність розпорядників інформації.
ВІДПОВІДІ НА ПИТАННЯ НЕ Є ІНФОРМАЦІЄЮ З ОБМЕЖЕНИМ ДОСТУПОМ, ТОМУ НАДІЄМОСЬ НА ВИЧЕРПНІ ТА КОНКРЕТНІ ВІДПОВІДІ.
ДЯКУЮ.
З повагою
Ольга Дюваль, [email address]

З повагою,

Ольга

Боремельська громада, Боремельська територіальна громада

2 Attachments

--
Віктор Корінь