План благоустрою Армійського скверу

Доброго дня!

В місті Одеса, біля парку Перемоги розташовується занедбана земельна ділянка, біля якої є інформаційний стенд з таблицею, на якій зазначається план благоустрою Армійського скверу.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Надати інформацію, про юридичну адресу та інформацію про земельну ділянку (із зазначенням кадастрового номеру земельної ділянки) Армійського скверу в місті Одеса (біля вул. Армійської,10).
2. Надати інформацію, хото є балансоутримувачем Армійського скверу.
3. Надати копію документів, які передбачають реконструкцію Армійського скверу, в тому числі рішення та розпорядження Одеської міської ради.
4. Надати інформацію про строки реалізації плану реконструкції Армійського скверу, інформацію про суму коштів, виділену на реалізацію проекту (у тому числі в 2020 році), інформацію про розробника проекту та відповідального виконавця робіт.

З повагою,

Катерина