Плата за землю

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ростислав, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Які міські ради обласних центрів прийняли Рішення Про встановлення місцевих податків і зборів, якимм встановлено
ставки по платі за землю та які передбачають сплату плати за землю органами державної влади та органами місцевого самоврядування, органами прокуратури, закладами, установами та організаціями, спеціалізованими санаторіями для реабілітації, лікування та оздоровлення хворих, військовими формуваннями, утвореними відповідно до законів України, Збройних Сил України та Державної прикордонної служби України, які повністю утримуються за рахунок коштів державного бюджету або місцевих бюджетів, на 2016 та 2017 рік.
Надати інформацію щодо суми плати за землю, яка надійшла до бюджету в розрізі міст обласних центрів в 2016 та 2017 роках: від органів державної влади та органів місцевого самоврядування, органів прокуратури, закладів, установ та організацій, спеціалізованих санаторіїв для реабілітації, лікування та оздоровлення хворих, військових формувань, утворених відповідно до законів України, Збройних Сил України та Державної прикордонної служби України, які повністю утримуються за рахунок коштів державного бюджету або місцевих бюджетів.

Надати інформацію щодо суми заборгованості по платі за землю станом на 01.01.2016 та 01.01.2017р. органів державної влади та органів місцевого самоврядування, органів прокуратури, закладів, установ та організацій, спеціалізованих санаторіїв для реабілітації, лікування та оздоровлення хворих, військових формувань, утворених відповідно до законів України, Збройних Сил України та Державної прикордонної служби України, які повністю утримуються за рахунок коштів державного бюджету або місцевих бюджетів, в розрізі міст обласних центрів.

З повагою,

Ростислав Семків

Голубкова Світлана,

2 Attachments