Побиття Новікова О.О.

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Павленко Юрій Євгенійович, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Павленко Юрій Євгенійович

Доброго дня!

04.10.2017 по вул. Ревуцького, 8 під час масової акції громадян щодо будівнитва АЗС "ОККО" до депутата Київської міської ради Новікова Олексія Олександровича було застосовано фізичну силу.

Як вбачається з відеозаписів з місця події і висновку висновку спеціаліста в галузі судово-медичної експертизи Трача В.П. № 1636/ж від 11.10.2021 депутату Київської міської ради Новікову О.О. ппрацівниками батальйону тактико-оперативного реагування УПП у м. Києві ДПП та дільничним інспектором поліції Тарасюком Олексієм Олександровичем завдано легких тілесних ушкоджень.

Відповідно до ч.2 ст. 44 Закону України "Про національну поліцію" Поліцейський зобов’язаний письмово повідомити свого керівника, а той зобов’язаний повідомити прокурора про завдання особі тілесних ушкоджень унаслідок застосування фізичної сили.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- чи застосовувалась фізична сила (а також підстави її застосування) до депутата Київської міської ради Новікова Олексія Олександровича або інших осіб 04.10.2017 по вул. Ревуцького, 8 під час масової акції громадян щодо будівнитва АЗС "ОККО"?
- чи проводилось затримання Новікова О.О.?
- копії відповідних письмових повідомлень поліцейських до керівника та керівника до прокурора щодо застосування фізичної сили до Новікова О.О.

З повагою,
Павленко Юрій Євгенійович
0730968898
04128 м. Київ, вул. Академіка Туполєва, 28

Доценко О.С., Прокуратура Київської області

1 Attachment