Подарунки для школи ЗОС 230 (м. Київ) та свято випускного 4 класів

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Hika, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

На підставі яких документів батьки повинні (так було сказано і поставлено перед фактом) подарувати подарунки 3 000,00 грн. на випускний для школи 230 (м. Київ, Святошинський район) від всіх 4-х класів? На якій підставі батьки повинні прикрашали зал (від 2000 до 6000 грн.), купувати кульки і еще якусь фігню, купувати запрошення (вчителі, що самі не можуть прийти, їм обов'язкового треба запрошення "бумажані" вручати? І ЦЕ ІНІЦІАТИВА САМЕ АДМІНІСТРАЦІЇ ШКОЛИ, А НЕ БАТЬКИ ТАК ЗАХОТІЛИ!!!
В КРАЇНІ ВІЙНА, які подарунки, які кульки по прихоті адміністрації школи, які однакові рубашки, туфлі, плаття (наче совєцкий союз)? Діти повинні бути одягнуті в однакові плаття та рубашка і метелик - це шо взагалі таке, дитина повинна йти в тому, в чому їй подобається і в тому, в чому буде комфортно. Це випуск для дітей, а не для школи чи батьків.
Що це за шоу під час війни ...

З повагою,

Притула

МОН України, Міністерство освіти і науки України

3 Attachments

 

 

 

 

 

Наша електронна адреса

[email address]

 

[1]cid:image001.png@01D40ADC.E1AF9350

 

 

References

Visible links

Святошинське Управління освіти,

1 Attachment