Податок на нерухоме майно

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

надайте, будь ласка, роз’яснення:
1. маю у власності квартиру загальною площею 34,5 кв.м. та іншу квартиру, що належить на праві приватної спільної сумісної часткової власності у рівних долях – 1/3 частини, площею 45,07 кв.м. (2/3 належить матері).
Розрахунок: 45,07 кв.м. / 3 частини = 15,0233 кв.м. – 1/3 частина.
Чи потрібно сплачувати податок на нерухоме майно в цьому випадку?
2. маю приватний будинок площею 49,3 кв.м. Чи потрібно сплачувати податок на нерухоме майно? Чи сумується площа нерухомого майна обох квартир та будинку? Чи відбувається збільшення сумарної площі нерухомого майна таким чином?
3. приватний будинок в межах міста розташований на земельній ділянці в межах міста. Земельна ділянка місця розташування будинку призначена для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площа 0,0447 га. Чи потрібно сплачувати податок на землю?

З повагою,

Василь

answer, Державна податкова служба України

1 Attachment