Погашення заборговані по аліментах повнолітній дитині 20 років на банківську карту

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Роман, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Відповідно до судового наказу у 2012 р призначено стягувати щомісячно з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, ідентифікаційний номер НОМЕР_1, уродженець ІНФОРМАЦІЯ_2 що проживає ІНФОРМАЦІЯ_3, на користь ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_4, ідентифікаційний номер НОМЕР_2, жительки АДРЕСА_1 на утримання неповнолітніх дитини ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_5 в розмірі 30 відсотків прожиткового мінімуму на кожну дитину відповідного віку, щомісячно, починаючи з 2012 року та продовжувати до досягнення дітьми повноліття.

Чи можу я перерахувати в 2020р. заборгованість по аліментах повнолітній дитині 20 років на банківську карту?

З повагою,

Роман

Шосткинська райдержадміністрація

1 Attachment

Доброго дня!

Ви зобовязани запит надіслати за належністю до іншого органу державної влади, якщо питання, порушені у зверненні, не входять до компетенції, про що одночасно повідомити заявника.

Оскільки запит надсилався в електронному вигляді, така відмова буде неправомірною. Вимоги статті 19 Закону Про доступ щодо зазначення дати і підпису запитувача стосуються виключно запитів, що подаються у письмовій формі. При цьому, відповідно до ч.3 цієї ж статті: Запити можуть подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача. Тобто, запит, надісланий електронною поштою не є за своєю формою "письмовим запитом" і має містити лише ім'я особи, її контакти та, власне, сам предмет запиту.

З повагою,

Роман