Погодження будівництва

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Лариса, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Київським міським головою від 02.03.2007 року № Д-2547 надана згода на розроблення ПП «ІнТеКо» документації з землеустрою для будівництва житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського та торгівельного призначення з підземним паркінгом за адресою: вул.Червонофлотська 7 А. Згода надається при умові погодження ДП «Інститут Київгенплан», замовником розроблення детального плану території Пущі-Водиці та його виконання відповідно до Розпорядження Київської міської державної адміністрації від 30.01.2004 року № 115 «Про розроблення детального плану території Пущі-Водиці» з урахуванням вимог статті 12 Закону України «Про курорти» та дотримання рішення Київради від 16.01.2005 № 439/3015 «Про врахування громадських інтересів та захист прав громадян при проведенні містобудівної діяльності у м.Києві».
Так, відповідно до п.п. 7, 8 ч. 1 ст. 1 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» від 17.02.2011 р. №3038-VI (надалі - Закон №3038-VI) містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки (далі - містобудівні умови та обмеження) - документ, що містить комплекс планувальних та архітектурних вимог до проектування і будівництва щодо поверховості та щільності забудови земельної ділянки, відступів будинків і споруд від червоних ліній, меж земельної ділянки, її благоустрою та озеленення, інші вимоги до об'єктів будівництва, встановлені законодавством та містобудівною документацією.
Згідно ч. 1 ст. 16 Закону №3038-VI планування територій на місцевому рівні здійснюється шляхом розроблення та затвердження генеральних планів населених пунктів, планів зонування територій і детальних планів території, їх оновлення та внесення змін до них.
Відповідно до приписів ч. 2 ст. 24 Закону №3038-VI забудова земельної ділянки здійснюється в межах її цільового призначення, встановленого відповідно до законодавства.
За ч. 1 ст. 25 Закону №3038-VI режим забудови територій, визначених для містобудівних потреб, встановлюється у генеральних планах населених пунктів, планах зонування та детальних планах територій.

Прошу надати -

1. детальний план забудови території Пущі-Водиці;
2. Згоду Оболонської РДА як замовника містобудівної документації на будівництво житлового будинку по вул.Червонофлотська 7А
3. Будь-яку інформацію щодо проведення громадських слухань

З повагою,

Лариса

Оболонська районна в місті Києві державна адміністрація

1 Attachment

Щодо території по вул. Максименка 7