Погодження умов приватизації пакету акцій ПАТ ДТЕК Донецькобленерго

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи).

04 червня 2014 року УНІАН повідомило, що згідно слів представника Міністерства енергетики і вугільної промисловості, міністерство схвалило приватизацію блокуючих пакетів ряду енергопоставляючих і генеруючих компаній.

За словами неназваного представника, йдеться, зокрема, про 25-процентні пакети акцій "Дніпро-", "Вінниця-", "Донецьк-", "Закарпаття-", "Чернівціобленерго", "Крименерго", а також "Донбасенерго" і "Київенерго", що перебувають у держвласності.

Прошу надати СКАНОВАНІ копії ОРИГІНАЛІВ документів (а) погодження (схвалення) умов приватизації (продажу) 25- процентного державного пакету акцій ПАТ ДТЕК Донецькобленерго

З повагою,

Iurii

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти