Покладання обов'язків з прибирання та сан.обробки класних приміщень на учнів

Доброго дня!
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:
1. штатна та фактична кількість технічних працівників Чорноморського ліцею №7 (ЗОШ №7) та їх обов'язки.
2. чи належить прибирання класних приміщень до обов'язків технічних працівників?
3. чи належить санітарна обробка приміщень дезінфікуючими засобами на період карантину у зв'язку із поширенням Ковіду до обов'язків технічних працівників?
4. чи правомірні дії батьківського комітету зі збирання коштів у готівковій та безготівковій формі на оплату праці технічних працівників за прибирання та оброблення класних приміщень, або отримувана ними заробітна плата передбачає виконання цих робіт?
5. чи повинні здобувачі освіти, а саме учні ліцею, виконувати обов'язки з прибирання класних приміщень, зокрема у період карантину у зв'язку із поширенням Ковіду, та виконувати функції із санітарної обробки приміщень дезінфікуючими засобами!?
6. чи повинні роботи, зазначені у п.5, проводитись дітьми самостійно чи під наглядом дорослих, чи взагалі допускається використання учнями побутової хімії та дезінфікуючих засобів, та за чий рахунок здійснюється придбання необхідних для прибирання та обробки засобів?

З повагою,
Svetlana

Тетяна Соцька,

4 Attachments

--
З повагою,
консультант ЦПРПП
Соцька Т.І.
80679478677